Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata2/home/users/localho/www/www.cream.od.ua/index.php:6) in /sata2/home/users/localho/www/www.cream.od.ua/system/framework.php on line 108Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata2/home/users/localho/www/www.cream.od.ua/index.php:6) in /sata2/home/users/localho/www/www.cream.od.ua/catalog/controller/startup/session.php on line 25Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata2/home/users/localho/www/www.cream.od.ua/index.php:6) in /sata2/home/users/localho/www/www.cream.od.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 99Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /sata2/home/users/localho/www/www.cream.od.ua/index.php:6) in /sata2/home/users/localho/www/www.cream.od.ua/catalog/controller/startup/startup.php on line 157 Про магазин

Про магазин

Креми, маски, тоніки - косметичні засоби для обличчя і тіла за індивідуальним замовленням. Всі косметичні засоби виготовляються на натуральних природних компонентах, без ароматизаторів і хімії. Що входять до складу масла і інгредієнти мають різні лікувальні дії. Залежно від проблем шкіри, віку і побажань підбирається індивідуальний склад крему. Термін виготовлення 5 днів. Можлива доставка по Одесі до дверей, відправка кур'єрськими службами в інші міста, а також ви можете самостійно забрати замовлення за погодженням місця і часу.

В інтернет-магазині "Натуральні креми" Ви можна придбати натуральний крем ручної роботи і косметичні засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла нашого власного ручного виготовлення.

Так само Ви можна замовити косметичні засоби по догляду за шкірою обличчя і тіла за індивідуальним рецептом згідно Ваших індивідуальних особливостей і переваг.